Galaxy Toppers’ Winners at the Internal and National Competition

Student Name Category 2018 – Internal Competition Award Winners
Reyansh Pujari  JR1UA Champion
Risi Diwan  JR1UB Champion
Zarqa Khan  JR1UB Runner
Alfred James Bo  JR1A Champion
Nathan Nadar  JR1A Runner
Usman Umar  JR1B Champion
Malaak Matar  JR1B Runner
Mithurnaa Sothiraj  JR2A Champion
Sehaj Bedi  JR2A Runner
Melek Tiftikci  JR2B Champion
Lwadanum Korazemo  JR2B Runner
James Chan  JR3A Champion
Adrija Maity  JR3A Runner
Philippe Metropoulos  Z3 Champion
Sachn Kandeepan  A1 Champion
Noreen Kabeer  A1 Runner
Likhita Dhanawade  A2 Champion
Nina Anoop  A2 Runner
Farooq Umar  A3 Champion
Trupti Lathia  B1 Champion
Danielle Lam  B1 Runner
Avalyne Bo  B2 Champion
Ridhika Prakriti Prabhu  B2 Runner
Adam El-Hage  B3 Champion
Sahaana Vaidhyanathan  B3 Runner
Phrashika Pari  C1 Champion
Aswin Narayan Mohan Kumaresh  C1 Runner
Lionel-John Michaels  C1 Runner
Trisha Gite  C2 Champion
Jaylen Khimji  C2 Runner
Bea Joelle peralta  C3 Champion
Jamal Tarhini  C3 Runner
Jaikrish Sivalingam  D1 Champion
Aditya Moolan  D1 Runner
Joshua Lam  D2 Champion
Nayan Narsimha Tadepalli  D2 Runner
Ciara Khimji  D3 Champion
Michael Chan  E1 Champion
Vihaan Ponakala  E1 Runner
Jedidiah Mendoza  E2 Champion
Harshil Akunuri  E2 Runner
Amir Abou-El-Hassan  E3 Champion
Farnia Mansourian  E3 Runner
Karthika Archana Rekil  F2 Champion
Saithulasi Kamal  F2 Runner
Dhruti Bhavsar  F3 Champion
Ananya Shukla  F3 Runner
Samuel John Politico  G1 Champion
Arya Moolan  G1 Runner
Maximillian Le Maguer  G2 Champion

2018 – 13th National UCMAS Competition Award Winners from Galaxy Toppers

 

Name of the student Category Award
Kshitij Hallikeri A1 Trophy
Sachn Kandeepan A1 Trophy
Hamza Eid A1 Merit
Sanvi Pandey A1 Merit
Likhita Dhanawade A2 Trophy
Nina Anoop A2 Merit
Noorah Umar A2 Merit
Aditya Nair B1 Trophy
Danielle Lam B1 Trophy
Trupti Lathia B1 Trophy
Hadi Matar B1 Merit
Sophia Jireh Politico B1 Merit
Avalyne Bo B2 Merit
Varshini Balaji B2 Merit
Adam El-Hage B3 Trophy
Sahaana Vaidhyanathan B3 Merit
Shreya Sheth B3 Merit
Aswin Narayan Mohan Kumaresh C1 Trophy
Phrashika Pari C1 Trophy
ALEXANDER LI WAN PO C1 Merit
Lionel-John Michaels C1 Merit
Reign David C2 Merit
Trisha Gite C2 Merit
Royce David C3 Trophy
Bea Joelle peralta C3 Merit
Jamal Tarhini C3 Merit
Jaikrish Sivalingam D1 Trophy
Aditya Moolan D1 Merit
Joshua Lam D2 Trophy
Nayan Narsimha Tadepalli D2 Merit
Vihaan Ponakala E1 Trophy
Michael Chan E1 Merit
Vikram Pari E1 Merit
Vikrant Rajesh E1 Merit
Jedidiah Mendoza E2 Merit
Amir Abou-El-Hassan E3 Merit
Karthika Archana Rekil F2 Merit
Saithulasi Kamal F2 Merit
Arya Moolan G1 Trophy
Alfred James Bo JR1A Trophy
Adrielle Elizabeth Michael JR1A Merit
Anthony Li Wan Po JR1A Merit
John Daniel Najorda JR1A Merit
Usman Umar JR1B Trophy
Ashwath Thenappan JR1B Merit
Munveer Reddy  Annavaaram JR1C Merit
Reyansh Pujari JR1UA Trophy
Karthikeya Bathina JR1UA Merit
Matthew  Vargas JR1UA Merit
Risi Diwan JR1UB Trophy
Bazil Ali JR1UB Merit
John Shiu JR2A Trophy
Sehaj Bedi JR2A Trophy
Mithurnaa Sothiraj JR2A Merit
Yashika Narayan Nirmal Anand JR2A Merit
LWADANUM Korazemo JR2B Merit
Hrithikh Sivalingam JR3A Trophy
James Chan JR3A Trophy
Viren Kalamanda JR3A Merit